O nas

Trzymamy rękę na księgowym pulsie

Chętnie doradzamy i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Na życzenie klienta zajmujemy się również załatwianiem w jego imieniu spraw formalnych w urzędach skarbowych, bankach, oddziałach ZUS. Wiemy skąd czerpać wiedzę, angażujemy się także w różne formy rozwoju zawodowego. Zdobyte w ten sposób informacje pozwalają nam świadczy usługi rachunkowe i księgowe na jeszcze wyższym poziomie.

Biuro Rachunkowe Częstochowa

Jako profesjonalne biuro rachunkowe Częstochowa z wieloletnią praktyką rozumiemy wagę terminowego wywiązywania się z podjętych zobowiązań. Każdy klient może zatem być spokojnym o wykonanie zlecenia w terminie. Zatrudniany przez nas zespół to fachowcy, którzy współpracują ze sobą w celu możliwie sprawnego wykonania pracy. Jesteśmy zorganizowani jak na odpowiedzialnych księgowych przystało. Nie chodzimy na skróty, staramy się natomiast wywiązywać z powierzonej pracy jak najlepiej. Rozumiemy, że sprawy urzędowe muszą być załatwione terminowo. A wszelkie opóźnienia wiążą się ze stratami naszych klientów. Nie dopuścimy do tego. Co więcej, bierzemy na siebie obowiązek przestrzegania wszystkich wyznaczonych terminów. Klient nie musi zaprzątać sobie głowy takimi szczegółami. Może natomiast skupić na prowadzonej przez siebie działalności lub swojej pracy zawodowej. We współczesnym świecie lista obowiązków związanych z rachunkami oraz szeroko pojętą księgowością jest bardzo długa. Zachęcamy naszych klientów, by skoncentrowali się na dążeniu do własnych celów zawodowych i prywatnych. Rozliczeniami i formalnościami zajmie się księgowość Częstochowa.

Biuro Rachunkowe Częstochowa

Oferujemy szeroki pakiet usług księgowych. Współpracujemy z klientami na stałe lub wykonujemy dla nich pracę okresowo. Prowadzimy między innymi księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencje towarów i usług, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Sporządzamy deklaracje podatkowe, wypełniały rozliczenia, a także wyliczamy zaliczki na podatek dochodowy. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego. Pomagamy firmom opracować strategie związane z wydatkami oraz wyborem najlepszej formy opodatkowania. Bierzemy na siebie załatwianie spraw formalnych oraz reprezentowanie klientów w urzędach. Płatnikom indywidualnym także służymy radą. Nie tylko w kwestii rozliczeń czy ulg podatkowych, doradzamy także w innych sprawach związanych z finansami. Zachęcamy do kontaktu zwłaszcza te osoby, które planują założyć własną działalność gospodarczą. Wiedza z zakresu rachunkowości może się wówczas bardzo przydać. Pomoże przede wszystkim rozwiać wątpliwości i przekonać się, czy planowany biznes rzeczywiście jest dobrym posunięciem.

Kontakt z klientami

Nasze biuro rachunkowe Częstochowa jest do dyspozycji klientów. Stawiamy na bezproblemowy kontakt, ponieważ rozumiemy że gdy w grę wchodzą pieniądze, pojawiają się także nerwy wynikające często z niepewności. Na wszelkie pytania odpowiadamy od razu. Podpowiadamy klientom, co mogą zrobić w konkretnych sytuacjach. Jesteśmy do dyspozycji na miejscu, ale również telefonicznie oraz mailowo. W razie potrzeby wysyłamy naszego przedstawiciela, aby wsparł klienta w załatwieniu problemowej i pilnej sprawy. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie finansów, księgowości i rachunkowości. Jednocześnie do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz jesteśmy elastyczni. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że pole naszej działalności jest zróżnicowane i wymaga czasami nieszablonowego podejścia.

Bezpieczeństwo klienta to nasz priorytet

Aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość usług nieustannie doskonalimy się w naszej pracy. Uzupełniamy posiadaną wiedzę, poszerzamy też doświadczenie. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe Częstochowa dysponuje również polisą ubezpieczeniową. Chroni ona naszych klientów przed ewentualnymi błędami czy zaniechaniami. Dokładamy wszelkich starań, aby takie pomyłki się nie zdarzały, a firmom, które nam zaufały chcemy zapewnić maksymalny spokój oraz bezpieczeństwo finansowe.